YÜZÜNÜ GÜNEŞE DÖN TÜRKİYE !

İyi Partili Kadınlar Seçime Hazır - Av. Kadriye ÜNLER

İyi Partili Kadınlar Seçime Hazır

İyi Partili Kadınlar Seçime Hazır

Erken seçim tarihi 24 Haziran 2018 olarak belirlenirken partilerde hareketlilik başladı. İyi Parti İl Teşkilatı çalışmalarına başladı. Seçim haberinin ertesi gününde İyi Partili kadınlar il parti binasında bir araya geldi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli ile yaptığı görüşme neticesinde, seçim tarihi  geri çekilerek 24 Haziran 2018 pazar günü olarak belirlendi. İki partinin kent temsilcileri bir araya gelirken muhalefet partileri de olağanüstü toplantılar gerçekleştirdi. 
 

BU BİR KADIN HAREKETİDİR”  Seçim haberinin ertesi gününde ise partilerde hareketlilik devam etti. Çanakkale İyi Parti İl Teşkilatı’nda yer alan kadınlar, parti binasında bir araya geldi. Seçime hazır olduklarını ifade eden kadınlar, şimdiden çalışmalarını hızlandırdı. Kadın üyeleri ziyaret eden İl Başkanı İrfan Dehmen, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in parti kurulurken söylediklerini hatırlatarak; “Bu partinin kadın kollarına ihtiyacı yok. Bu bir kadın hareketidir.” dedi. 

 

İyi Partili Kadınlar Seçime Hazır